Opublikowano: 22 lutego 20211.2 minut czytania

AKTUALIZACJA – NOWY LINK DO SPOTKANIA

Jak nie stać się ofiarą przestępstwa i nie dać się złapać oszustom „na wnuczka” czy „na policjanta”? Z odpowiedzią śpieszą dolnośląscy policjanci, którzy rozpoczynają akcję „Senior Online”. Celem projektu jest kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie osób starszych na sytuacje, w których mogą stać się ofiarami przestępstwa.

To cykl szkoleń w sieci, na żywo, we wszystkich jednostkach powiatowych województwa dolnośląskiego. Podczas spotkań policjanci przedstawią najbardziej aktualne metody działań oszustów oraz opowiedzą do jakich zdarzeń z udziałem seniorów dochodziło w ostatnim czasie na danym terenie. Seniorzy będą mieli możliwość zadawania pytań, na które będą odpowiadać policjanci.

Najbliższe spotkanie policjantów z seniorami w sieci odbędzie się 1 marca 2021 r. w godzinach 9:00-9:30. Poprowadzi je mł. asp. Przemysław Rybikowski, Oficer Prasowy KPP w Polkowicach.

W imieniu organizatorów ZAPRASZAMY!

Aby wziąć udział w spotkaniu należy skorzystać z linku do serwisu Youtube: Spotkanie polkowickich policjantów z seniorami pn. „Senior Online.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie KPP Polkowice.

Foto: pixabay.