Strona główna/Plan zajęć

Plan zajęć stałych

Zapisy do grup: 5-7 października w godz. 8:30-13:30 u Koordynatora PUTW, pok. A216 (I piętro)

Zajęcia rozpoczną się 11 października.

Poniedziałek

Godziny Przedmiot Prowadzący Grupa Sala
8.30-10.00 Warsztaty taneczne Teresa Kowalska I Korytarz- I piętro nad biblioteką
11.00-12.00 Gimnastyka z elementami stretchingu   I Aquapark
12.00-13.00 Aqua Aerobik   I Aquapark
12.00-13.00 Basen sportowy    I Aquapark
12.00-13.30 ,,Tajemnice współczesnej polszczyzny” Agnieszka Sypko A 220
12.30-14.00 Plastyka Krystyna Bajon B 105
14.00-15.30 Rękodzieło, arteterapia, scrapbooking Krystyna Bajon I B 105
15.30-17.00 Fit Senior Beata Ptaszek I Mała sala gimnastyczna w ZS ul. Skalników 6 
15.30-17.00 Rękodzieło, arteterapia, scrapbooking Krystyna Bajon II B 105
15.30-17.00 Informatyka, moduł III Robert Zaraś  I A 420
17.00-18.30 Rękodzieło, arteterapia, scrapbooking Krystyna Bajon III B 105
17.15-18.45 Informatyka, moduł III Robert Zaraś II  A 420
16.00-17.30 Strzelectwo Marcin Zarzycki I SP 3
17.30-19.00 Strzelectwo Marcin Zarzycki II SP 3

Wtorek

Godziny Przedmiot Prowadzący Grupa Sala
9.00-10.30 Język angieski, kontynuacja Robert Rogacki I A 308
12.00-13.30 Wykład krajoznawczo- przyrodniczy  1x w m-cu 19.10.2021 Grażyna Staronka I A 407
14.00-15.30 Wykład krajoznawczo- przyrodniczy  1x w m-cu 19.10.2021 Grażyna Staronka II A 407
15.30-17.00 Informatyka, moduł I Ewa Zięcina A 107
15.30-17.00 Informatyka, moduł III Robert Zaraś III A 420
16.00-17.00 Joga   I Aquapark
17.00-18.30 Senior w formie Jolanta Rubiś- Kulczycka Mała sala gimnastyczna w ZS ul. Skalników 6 
17.15-18.45 Informatyka, moduł IV Robert Zaraś A 420
17.30-19.00 Strzelectwo  Marcin Zarzycki III SP 3

Środa

Godziny Przedmiot Prowadzący Grupa Sala
9.00-10.30 Tajemnica umysłu- trening szarych komórek Hubert Fornalik I A 220
10.45.-12.15 Tajemnica umysłu- trening szarych komórek Hubert Fornalik II A 220
11.00-12.00 Gimnastyka z elementami stretchingu   II Aquapark
12.00-13.00 Aqua Aerobik   II Aquapark
12.00-13.00 Basen sportowy   II Aquapark
12.30-14.00 Historia-wykład Jan Walczak A 407
13.30-15.00 Język niemiecki, poziom podstawowy Justyna Babiak-Tutko A 310
15.30-17.00 Informatyka, moduł II Ewa Zięcina A 107
15.30-17.00

Trudno? Łatwo? Rzecz o relacjach w otaczającym nas świecie- 2x w m-cu 27.10.21

Marta Ambroziak-Sieradzka A 220
17.15-18.45 Praktyczne aspekty prawa dla seniorów – 1x w m-cu 08.11.21 Paulina i Jakub Bober A 407

Czwartek

Godziny Przedmiot Prowadzący Grupa Sala
9.00-10.30 Warsztaty taneczne Teresa Kowalska II Korytarz- I piętro nad biblioteką
9.00-12.15 Jak komunikować się w świecie medialnym Eunika Baron-Polańczyk I A 403
12.30-15.15 Jak komunikować się w świecie medialnym Eunika Baron-Polańczyk II A 403
12.00-13.00 Joga   II Aquapark
15.30-17.00 Fit Senior Beata Ptaszek II Mała sala gimnastyczna w ZS ul. Skalników 6 
15.30-17.00 Informatyka, moduł III Ewa Zięcina IV A 107
16.00-17.00  Gimnastyka z elementami stretchingu   III Aquapark
17.00-18.00 Aqua Aerobik   III Aquapark
17.00-18.00 Basen sportowy   III Aquapark
17.30-19.00 Strzelectwo Robert Zarzycki IV SP 3

Piątek

Godziny Przedmiot Prowadzący Grupa Sala
9.00-10.30 Język angielski, kontynuacja Robert Rogacki II A 308
10.10-11.40 Język angielski, poziom podstawowy Joanna Kurowska I A 311
11.45-13.15 Język angielski, poziom podstawowy Joanna Kurowska II A 311
13.20-14.50 Język niemiecki, kontynuacja Justyna Babiak-Tutko A 310
16.00-17.00 Joga   III Aquapark

O wydarzeniach niezwiązanych bezpośrednio z powyższym planem zajęć, będziemy Państwa informować za pośrednictwem zakładki OGŁOSZENIA.

Plan zajęć fakultatywnych

Na zajęcia fakultatywne obowiązują zapisy – prosimy o e-mail ze zgłoszeniem na adres putw@ujw.pl (w treści podać interesujący temat oraz dane osobowe zgłaszającego się).

Wykłady popularnonaukowe

W przygotowaniu