Opublikowano: 28 października 20211.7 minut czytania

Centrum Kultury w Polkowicach zaprasza słuchaczy PUTW do wzięcia udziału w Spotkaniu z Ciekawym Filmem pt. „Zabawa, zabawa” w reż. Kingi Dębskiej. Spotkanie i seans odbędzie się 5 listopada 2021 r. o g. 10:00 w Kinie w Polkowicach.

Spotkanie będzie świetną okazją nie tylko do obejrzenia DOBREGO filmu, ale także do dyskusji na trudne tematy. Gościem specjalnym spotkania będzie mgr Anna Ucińska – certyfikowany psychoterapeuta, terapeuta EMDR i coach.

Wejście na spotkanie jest BEZPŁATNE – obowiązują WEJŚCIÓWKI, które są do odbioru w Kawiarni „Galeria Rynek 26” (naprzeciwko wejścia do Ratusza).

A o czym jest sam film?

Film opowiada o trzech nadużywających alkoholu kobietach, które próbują pokonać przeciwności losu nasilające ich problemy z nałogiem.

Opis ze strony Filmweb.:

„40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?”

Przekonajcie się sami! Zapraszamy!