Opublikowano: 16 lutego 20211.4 minut czytania

Centrum Kultury w Polkowicach, przy współpracy z Wydziałem Ochrony Środowiska i Obszarów Wiejskich UG w Polkowicach, zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Hasło Planu Edukacji Ekologicznej na rok 2021”. Konkurs kierowany jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych zamieszkałych w Gminie Polkowice i przewiduje tylko zgłoszenia indywidualne (nie grupowe). Każdy uczestnik może wysłać tylko jedną pracę – jedno hasło przewodnie. Co ważne: do Konkursu może być zgłoszona praca własna, która wcześniej nie była nigdzie publikowana, oraz nie była zgłoszona do innego Konkursu. Zwycięskie hasło będzie znakiem rozpoznawczym podczas wszystkich działań związanych z ekologią, jakie zostaną zorganizowane w 2021 r. na terenie Gminy. Prace konkursowe powinny być przesłane na adres: ewelina.turkiewicz@ckpolkowice.pl do dnia 2 marca 2021 r.

Regulamin i karta zgłoszeniowa znajduje się na stronie internetowej CK Polkowice. Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać u p. Eweliny Turkiewicz, koordynatora konkursu (tel. 76 746-88-26, e-mail ewelina.turkiewicz@ckpolkowice.pl).

Miło nam także przekazać, że Miejsko–Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach przygotowała dla Państwa odrębne stanowisko z literaturą o tematyce ekologicznej, która może być pomocna w tworzeniu hasła.

Powodzenia!