Opublikowano: 7 stycznia 20212.7 minut czytania

Oddajemy w Państwa ręce nową stronę internetową Polkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Staraliśmy się, aby ta witryna była prosta w obsłudze a zarazem nowoczesna, aby była intuicyjna, uniwersalna i w pełni dostępna. Chcemy, aby treści zamieszczane na tej stronie były ciekawe i interesujące, abyście Państwo mogli tu znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań. Mamy nadzieję, że od teraz komunikacja na linii „Uczelnia-Słuchacze PUTW” będzie jeszcze lepsza!

To, co ważne! Nowa strona jest RESPONSYWNA, a więc dostosowuje się do różnych monitorów, i co najważniejsze, do różnych urządzeń mobilnych! Dzięki temu będziecie Państwo mogli swobodnie oglądać stronę na swoich tabletach czy smartfonach.

A co dokładnie znajdziecie na nowej stronie?

Zakładka O NAS to oczywiście krótka i podstawowa informacja o Uniwersytecie, wizytówka PUTW.

W zakładce OGŁOSZENIA znajdziecie Państwo pilne i najważniejsze informacje z ostatniej chwili, szczególnie te dotyczące organizacji zajęć. Tu pojawią się informacje o terminach spotkań z ciekawymi ludźmi, atrakcyjnych wydarzeniach, terminach rekrutacji, ferii, przerw świątecznych, ale także newsy o odwołanych zajęciach. Zaglądajcie tu zawsze bezpośrednio przed Waszymi zajęciami, bo być może będziemy Wam chcieli przekazać coś ważnego.

OFERTA EDUKACYJNA to podstrona z ogólną propozycją oferowanych przez nas zajęć. Wgłębiając się w nią, można dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez nas formach zajęć: modułach, wykładach popularnonaukowych, fakultetach i in. Dzięki szczegółowym opisom wybór zajęć na dany rok akademicki będzie prostszy.

W zakładce PLAN ZAJĘĆ zamieszczony będzie plan zajęć stałych, terminy wykładów popularnonaukowych i zajęć fakultatywnych.

W REKRUTACJI znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o zasadach naboru na dany rok akademicki. Te informacje będą oczywiście aktualizowane zgodnie z harmonogramem i organizacją roku akademickiego.

Zupełną nowością jest BLOG, w którym będziemy starać się pisać ciekawe i przydatne artykuły. To zupełna nowość dla nas- prosimy Państwa zatem o cierpliwość i wyrozumiałość gdy posty będą pojawiać się zbyt rzadko – to dla nas duże wyzwanie.

Na dole strony, w stopce, znajdziecie Państwo nowy Regulamin PUTW, mapę strony oraz deklarację dostępności, czyli informacje jakie wymogi spełnia Uczelnia Jana Wyżykowskiego w kontekście dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, oraz to, co jeszcze powinniśmy w tym zakresie poprawić.