Opublikowano: 21 maja 20211.1 minut czytania

Interesujesz się filmem? Chciałbyś spróbować swoich sił w tworzeniu filmu? Centrum Kultury w Polkowicach zaprasza na nowe warsztaty filmowe dla osób 60+.

Zajęcia odbywać się będą w czerwcu i lipcu w Kinie Polkowice (ul. Dąbrowskiego 1). Pierwsze spotkanie już 4 czerwca, godz. 10-13:45. Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 15 osób.

Zapisów można dokonywać od 20 maja telefonicznie lub osobiście u koordynatora projektu, Doroty Trzmielewskiej, w Centrum Kultury w Polkowicach (ul. Skalników 4, I piętro, pokój nr 114, tel. 76 746 88 15, e-mail: dorota.trzmielewska@ckpolkowice.pl).

Warsztaty odbywają się z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zmiany daty lub odwołania warsztatów ze względu na sytuację epidemiczną. O wszystkich zmianach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.

Projekt dofinansowany jest z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.