Opublikowano: 10 listopada 20211.6 minut czytania

Drodzy Seniorzy, mamy nadzieję, że Regulamin PUTW znacie już dobrze. Jeśli nie, to niezmiennie zachęcamy Was do jego przeczytania.

Wiecie na pewno, że Uniwersytetem zarządza i kieruje jego działalnością Koordynator, czyli obecnie Pani Aleksandra Kurek. Koordynator rozstrzyga we wszystkich sprawach związanych z PUTW, a od jego decyzji przysługuje Słuchaczom prawo odwołania do Rektora. Wsparcie merytoryczne zapewnia Koordynatorowi Rada Programowa i Rada słuchaczy.

Rada programowa to Rektor, Prorektor ds. rozwoju i nauki, Kierownik Biura i członek Zarządu Rady Słuchaczy. W pracach Rady z głosem doradczym mogą uczestniczyć także inne osoby zaproszone przez Koordynatora, np. Dziekani, wykładowcy itp.

Wszyscy Słuchacze PUTW stanowią Samorząd Słuchaczy i ze swojego grona wybierają Radę Słuchaczy, która składać się może z 6-10 osób. Rada słuchaczy jest organem opiniotwórczym i doradczym Koordynatora. Oznacza to drodzy Państwo, że macie wpływ na to jak Uniwersytet będzie wyglądał! 16 listopada 2021 r. wybierzcie ze swojego grona osoby, które w waszym imieniu, będą doradzać Koordynatorowi, takie osoby, którym będziecie mogli przekazać swoje prośby, sugestie, uwagi, a także, mamy nadzieję, miłe słowa 🙂

Rada Słuchaczy pomaga także w organizacji uroczystości i spotkań okolicznościowych, wydaje opinie i wspiera Koordynatora.

Zależy nam na współpracy z Państwem, dlatego prosimy, abyście byli obecni 16 listopada br. o g. 10:00 w sali A407 (III piętro) na zebraniu, na którym wybierzecie swoją Radę Słuchaczy.

Do zobaczenia!