Opublikowano: 13 października 20211 minut czytania

Szanowni Słuchacze Polkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku,

Z radością informujemy Państwa, iż Jubileuszowa Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022 odbędzie się 21 października 2021 r. o godz. 14:00 w Auli B107 przy ul. Skalników 6b w Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach.

Wykład Inauguracyjny: „KIEDY JEDNE DRZWI SIĘ ZAMYKAJĄ, INNE SIĘ OTWIERAJĄ. JAK PSYCHOLOGIA POZYTYWNA ZMIENIA NASZE ŻYCIE?” poprowadzi dr Bogna Bartosz z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Przewodnicząca Dolnośląskiej Społecznej Rady, publicystka w Gazecie Senior.

Część oficjalną uświetni swoim występem Pani Liliana Iżyk-Pabisiak, utalentowana sopranistka młodego pokolenia, która może pochwalić się zajęciem pierwszego miejsca w konkursie American Protege International, odbywającym się w Nowym Jorku.

Po części oficjalnej, ok. g. 15:30, zapraszamy na występ Pana Jerzego Skoczylasa, jednego z członków legendarnego Kabaretu Elita.

Na zakończenie tego uroczystego dnia, o g. 17.00 w Restauracji Uniwersyteckiej odbędzie się Dyskoteka Dorosłego Człowieka-zapisy do dnia 19.10.21 w biurze PUTW.