Przed każdymi zajęciami prosimy sprawdzać na stronie internetowej zakładkę OGŁOSZENIA, aby upewnić się, że zajęcia nie są odwołane.
Poniedziałek
Godziny |
Przedmiot |
Prowadzący |
Grupa |
Sala |
9:30-10:30 |
Joga od 12 lutego |
Justyna Dulewska |
I |
A325 |
10:00-12:15 |
Warsztaty teatralne |
Kinga Kaszewska-Brawer |
– |
Zmiana sali A220 |
12:45-15:45 |
Rękodzieło, arteterapia |
Krystyna Bajon |
– |
Pracownia ceramiczna, SP nr 4, ul. Hubala 3 |
13:45-15.15 |
Język niemiecki, poziom podstawowy |
Justyna Babiak-Tutko |
|
A310 |
15:00-16:30 |
Informatyka, moduł II |
Robert Zaraś |
I |
A420 |
16.40-18.10 |
Informatyka, moduł II |
Robert Zaraś |
II |
A 420 |
17.30-19.00 |
Fit Senior |
Beata Ptaszek |
I |
Mała sala gimnastyczna w ZS ul. Skalników 6 |
Wtorek
Godziny |
Przedmiot |
Prowadzący |
Grupa |
Sala |
9:00-10:30 |
Język angielski, kontynuacja |
Robert Rogacki |
I |
A308 |
|
|
|
– |
|
|
|
|
|
|
15:30-17:00 |
Informatyka – moduł I |
Ewa Zięcina |
I |
A107 |
Środa
Godziny |
Przedmiot |
Prowadzący |
Grupa |
Sala |
8:00-9.30 |
Tajemnice umysłu- trening szarych komórek od 7 lutego |
Joanna Dziadosz |
|
A220 |
9:30-10:30 |
Joga od 7 lutego |
Justyna Dulewska |
II |
A325 |
|
|
|
|
|
15:00-16:30 |
Warsztaty wokalne |
dr Krzysztof Purzycki |
– |
A423 |
15:30-17:00 |
Informatyka, moduł I
Zapraszamy wszystkie osoby . Nowa grupa!!!! |
Ewa Zięcina |
II |
A107 |
Zapraszamy wszystkie osoby .
Czwartek
Godziny |
Przedmiot |
Prowadzący |
Grupa |
Sala |
8.30-10.00 |
|
|
– |
|
11.00- 12.30 |
Warsztaty taneczne |
Karolina Tomczak |
|
A 423 |
13.45-15.15 |
Język niemiecki- poziom zaawansowany |
Justyna Babiak- Tutko |
II |
A 310 lub A 311 |
17.30-19.00 |
Fit Senior |
Beata Ptaszek |
II |
Mała sala gimnastyczna w ZS ul. Skalników 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Piątek
Godziny |
Przedmiot |
Prowadzący |
Grupa |
Sala |
9.00-10.30 |
Język angielski, kontynuacja |
Robert Rogacki |
II |
A 308 |
10:35-12.05 |
Język angielski dla Początkujących |
Robert Rogacki |
Grupa z zajęć z Panią D. Paszkiewicz |
A 308 |