Taniec – zajęcia odwołane

Informujemy, że z powodu choroby osoby prowadzącej, zajęcia taneczne zaplanowane na 17-11-2022 r. (czwartek) nie odbędą się. Życzymy dużo zdrowia!

WAŻNE ZMIANY 8-12 listopada

WTOREK – Informatyka, moduł I – Ewa Zięcina– zajęcia się nie odbędą
WTOREK – 12.00 Historia – Jan Walczak – zajęcia przeniesione ze środy

ŚRODA- Informatyka, moduł II – Ewa Zięcina– zajęcia się nie odbędą
ŚRODA- Trudno? Łatwo? Rzecz o otaczającym nas świecie- Marta Ambroziak-Sieradzka– zajęcia przeniesione z dnia 17.11.2021

CZWARTEK- Narodowe Święto Niepodległości- zajęć nie ma

PIĄTEK- Język Angielski oraz Niemiecki- wszystkie grupy– zajęcia odwołane.  Zajęcia w Aquaparku-Joga według planu. 

Warsztaty teatralne- prowadząca Kinga Kaszewska-Brawer

Pierwsze zajęcia 5 listopada br. (piątek) g. 10.00-12.15 w sali A325, kolejne warsztaty odbywać się będą raz w tygodniu w poniedziałki w g. 10.00-12.15 w sali A325. Serdecznie zapraszamy!

5 listopada – CKwP zaprasza do KINA

Wszystkich Seniorów zapraszamy do odwiedzenia 5 listopada (piątek) o g. 10:00 polkowickiego Kina. Wejście jest bezpłatne, obowiązują wejściówki. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w AKTUALNOŚCIACH na naszej stronie. Zapraszamy!

Nowe godziny pracy Biura PUTW

Informujemy, że od 1 października br. zmieniają się godziny pracy Biura PUTW – w piątki Biuro będzie nieczynne. Szczegółowe godziny pracy znajdują się w zakładce KONTAKT.

Zachęcamy do czytania AKTUALNOŚCI

Zrzut ekranu ze strzałkami wskazującymi gdzie znajdują się aktualności

Zachęcamy Państwa do czytania zamieszczanych przez nas AKTUALNOŚCI. Znajdziecie tam Państwo informacje o ciekawych wydarzeniach w regionie i nie tylko. Aby znaleźć najnowsze wpisy, wystarczy „zjechać” nieco w dół strony głównej PUTW 🙂  Zapraszamy!

Nowy regulamin PUTW

Od 8 stycznia obowiązuje nowy Regulamin Polkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem.

Plik do pobrania: Regulamin PUTW.